Veľkoobchod

Veľkoobchod je určený pre záhradných realizátorov.

OZNAM pre nových VO zákazníkov: Rastliny, ktoré pestujeme sú prioritne určené na výsadbu a nie na výstavný predaj v záhradníctvach. Sú pravidelne zrezávané a označované plastovou etiketou s názvom (bez farebného obrázku a popisu). Údaje o kultivare poskytujeme priamo na e-shope v popise rastliny.

Nakupovanie a VO ceny je možné pre registrovaných obchodných partnerov, ktorý sa venujú B2B v oblasti záhradníctva a to sú záhradnícke firmy: registrujeme iba záhradnícke firmy s podnikateľskou činnosťou v odbore záhradníctvo - overujeme v registroch (realizácie záhrad, záhradná architektúra).


Ako sa registrovať?

  • vytvorte si registráciu na e-shope
  • následne nám pošlite kontaktné údaje na email (obchod@slovensketrvalky.skz rovnakého emailu, aký ste použili pri registrácii:

        - obchodný názov kupujúceho

        - sídlo, IČO, DIČ (IČ DPH)

        - meno a telefonický kontakt, typ prevádzky

  • počkajte, kým Vás zaevidujeme a priradíme k veľkoobchodnému predaju, potom sa Vám zobrazia veľkoobchodné ceny na e-shope


Podmienky nákupu VO v Slovenských trvalkách

1. minimálny odber VO objednávky je 150 eur

2. voľný výber trvaliek na pestovateľskej ploche neposkytujeme

3. online objednávku spracujeme najskôr o 2-3 pracovné dni od objednania, pre overenie stavu objednávky nás môžete kontaktovať:

         Ing. Boženka Hudecová, telefón: +421 948 067 358, e-mail: vyroba@slovensketrvalky.sk

4. poskytujeme iba priamy výdaj objednávky na adrese:  Modranská 1/A, Trnava v pracovné dni 8:00 do 15:15 hod, kontaktná osoba: Ing.                   Hanka Mandáková, novakova@slovensketrvalky.sk, +421 948 305 045

5. VO objednávky neodosielame kuriérskou spoločnosťou

6. Platba možná bankovým prevodom alebo hotovosťou pri prevzatí tovaru. Prosíme zákazníkov, aby VO objednávky nehradili kartou !!


 Ak máte ďalšie otázky - kontaktujte nás. 


Nakúpte ešte ďalšie produkty v hodnote 100,00€ a Kuriérska služba SPS vám bude v rámci SR k dispozícii úplne ZADARMO.
Počet položiek: 0
€0,00
shopping_cart Zobraziť