Veľkoobchod

Veľkoobchod je určený pre záhradných realizátorov.

OZNAM pre nových VO zákazníkov: Rastliny, ktoré pestujeme sú prioritne určené na výsadbu a nie na výstavný predaj v záhradníctvach. Sú pravidelne zrezávané a označované plastovou etiketou s názvom (bez farebného obrázku a popisu). Údaje o kultivare poskytujeme priamo na e-shope v popise rastliny.

Nakupovanie a VO ceny je možné pre registrovaných obchodných partnerov, ktorý sa venujú B2B v oblasti záhradníctva a to sú záhradnícke firmy: registrujeme iba záhradnícke firmy s podnikateľskou činnosťou v odbore záhradníctvo - overujeme v registroch (realizácie záhrad, záhradná architektúra).


Ako sa registrovať?

  • vytvorte si registráciu na e-shope
  • následne nám pošlite kontaktné údaje na email (obchod@slovensketrvalky.skz rovnakého emailu, aký ste použili pri registrácii:

        - obchodný názov kupujúceho

        - sídlo, IČO, DIČ (IČ DPH)

        - meno a telefonický kontakt, typ prevádzky

  • počkajte, kým Vás zaevidujeme a priradíme k veľkoobchodnému predaju, potom sa Vám zobrazia veľkoobchodné ceny na e-shope


Podmienky nákupu VO v Slovenských trvalkách

1. minimálny odber VO objednávky je 150 eur

2. voľný výber trvaliek na pestovateľskej ploche neposkytujeme

3. online objednávku spracujeme najskôr o 2-3 pracovné dni od objednania, pre overenie stavu objednávky nás môžete kontaktovať:

         Ing. Lenka Rejková, telefón: +421 948 067 358, e-mail: obchod@slovensketrvalky.sk

4. poskytujeme iba priamy výdaj objednávky na adrese:  Suchá nad Parnou č.75 (oproti pošte) a to v pracovné dni od 8:00 do 15:15 hod.

5. VO objednávky neodosielame kuriérskou spoločnosťou

6. Platba možná bankovým prevodom alebo hotovosťou pri prevzatí tovaru. Prosíme zákazníkov, aby VO objednávky nehradili kartou !!


 Ak máte ďalšie otázky - kontaktujte nás. 


Nakúpte ešte ďalšie produkty v hodnote 65,00€ a Kuriérska služba SPS vám bude v rámci SR k dispozícii úplne ZADARMO.
Počet položiek: 0
€0,00
shopping_cart Zobraziť