Zľava 20% v Trvalkách!

billboard

Časovo obmedzená zľava na vybrané produkty do 20%!

Zľava 20% na plamienky, pivonky a vybrané dreviny!

Časovo limitovaná ponuka pre milovníkov zakvitnutej záhrady

14.máj - 20.máj

Plnokveté, jednoduché i botanické plamienky, vzácne pivonky a mnohé okrasné kry budú od 14. mája v priaznivej zľave - 20%! Výhodná ponuka prebieha do 20. mája alebo do vypredania zásob.

Zľavnené produkty nájdete kliknutím na tento linkhttps://www.slovensketrvalky.sk/akcie

·         objednávky expedujeme do 2.- 4. pracovných dní v závislosti od spôsobu úhrady a stavu počasia

·         osobné odbery objednávok uskutočňujeme na výdajnom mieste v Trnave, po pripravení informujeme zákazníkov emailom

·         v prípade veľkého náporu objednávok sa doba dodania môže predĺžiť

·         ak si chcete informácie preveriť alebo máte doplňujúce otázky, píšte na kontakt:

 e-mail: info@slovensketrvalky.sk


Plamienky

Klematis má ako popínavá rastlina nezameniteľné miesto v kvitnúcej záhrade. Viaceré kultivary tvoria kvetné puky pozvoľna v dvoch vlnách, na prelome jari/leta a neskôr cez jeseň. Pre úspešné pestovanie potrebujú hlbokú a výživnú pôdu s dostatkom vlahy, pričom vrcholová časť obľubuje výslnie. Plamienky môžu byť súčasťou zelených oplotení v kombinácií s ružami alebo popínavými hortenziami. Výnimočné sú ako solitérne popínavky na trelážach a kovových obeliskoch uprostred trvalkovo-trávnych záhonov.

Pivonky

Pivónie ako tradičné, vidiecke rastliny sú typickými dominantami kvalitných výsadieb. Okrem obrovských, niekedy až 30 cm veľkých kvetov, pôsobia i na čuchové zmysly, pretože väčšina pivónií je aromatická. Po odkvitnutí sú krásne zelenými listami. Na jednom mieste vydržia rásť desiatky a desiatky rokov, možno povedať, celé generácie. S pivonkami si vysadíte budúce spomienky na dokonalú záhradu!

Dreviny – okrasné kvitnúce kry


Spestrenie záhrady sa dá docieliť expresne rýchlo, do niekoľkých týždňov, trvalkami a okrasnými trávami. Ak sa však rafinovanie zakomponujú okrasné dreviny, vtedy dostáva výsadba úplne iný rozmer. Do pohľadového reliéfu kry vnesú gradáciu výšok a výrazne zapôsobia kvitnutím v rôznych ročných obdobiach.

Dreviny – vhodné na živý plot

V posledných rokoch tradičným živým ploty z tují alebo krušpánov odzvonilo. Neustále postreky už nepomáhajú a je nevyhnutné ich nahradiť odolnými druhmi.


Takmer na nerozoznanie od krušpánu  je skvelou náhradu cezmína Ilex Dark Green. Rastie stredne rýchlo, je drobná, kompaktná a výborne tvarovateľná.


Pre živé ploty, ktoré sa pravidelne tvarujú, prípadne rastú voľne, odporúčame tmavolistú tavoľu, Physocarpus Midnight. Má úžasné výmladné vlastnosti a dorastá do požadovaných rozmerov za veľmi krátke obdobie.


Na záver ponúkame stálozelenú klasiku v zaujímavom prevedení. Prunus Green Torch vždyzelený vavrínovec s pyramidálnym habitusom. Ak patríte medzi tých pestovateľov, ktorý zabúdajú na pravidelný rez, môžete sa spoľahnúť na tento kultivar, pretože rastie do šírky po desiatich 140-170 cm bez zásahov.

 

Výhodná ponuka neplatí pre veľkoobchodných odberateľov.


Nakúpte ešte ďalšie produkty v hodnote 100,00€ a Kuriérska služba SPS vám bude v rámci SR k dispozícii úplne ZADARMO.
Počet položiek: 0
€0,00
shopping_cart Zobraziť