Predajná výstava čemeríc

billboard

Slovenské trvalky pozývajú všetkých milovníkov kvetov na unikátnu predajnú výstavu čemeríc – Helleborus . Akcia sa uskutoční v piatok 9.3.2018 od 9-17 hod. a v sobotu 10.3.2018 od 9-14 hod. Nájdete nás na našej pestovateľskej ploche na hlavnej ceste v Suchej nad Parnou č. 75 (oproti pošte).

Príďte sa po dlhej zime potešiť, privítať jar a pozrieť sa na našu kolekciu zimných kráľovien. Využite tiež možnosti nákupu tých najkrajších kúskov, ktoré sme pre Vás pripravili. Na výber bude z viac ako 1000 ks rastlín!

Akcia je unikátna v rámci Slovenska i celej strednej Európy. Čemerice patria medzi špecialitu našej škôlky a sme hrdí, že po prvý krát budeme prezentovať náš sortiment v plnej kráse i širokej verejnosti. Samozrejmosťou bude odborné poradenstvo, kde sa dozviete viac o ich pestovaní, šľachtení a výsadbe v záhradách. Akcia sa bude odohrávať v krytých priestoroch za každého počasia. Pripravené bude drobné občerstvenie, výborná káva a čaj.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Sledujte náš Facebook kde sa dozviete novinky zo zákulisia pripravovanej akcie. Ak nemáte možnosť prísť osobne, rastliny si môžete objednať i z našej ponuky Helleborus. Viac o ich pestovaní sa dozviete v článku Čemerica - nežná zimná kráska

 

Slovenské trvalky sa tešia na Vašu návštevu.

Galéria

shopping_cart Zobraziť Počet položiek: 0
€0,00