Odštartovali sme tradičný predpredaj rastlín

billboard

Neviete sa dočkať jari? V našom záhradníctve už panuje čulý ruch. Zahájili sme i tradičný predpredaj okrasných rastlín. Prijaté objednávky začíname expedovať koncom februára/začiatkom marca. Výnimkou sú samostatné objednávky na čemerice, ktoré expedujeme priebežne i počas zimy.

Ak premýšľate nad novou výsadbou okrasných rastlín, prerobením záhonov, alebo sa chcete iba potešiť, je ideálny čas objednať si s predstihom tie najkrajšie kusy rastlín. Pripravili sme pre Vás množstvo noviniek a sortiment budeme priebežne neustále rozširovať nie len o trvalky ale i ruže, plamienky, kvitnúce kry, či drobné ovocie.

Objednávky prijaté počas predpredaja začneme expedovať koncom februára/začiatkom marca v závislosti od počasia. Výnimkou sú samostatné objednávky na čemerice - Helleborus, ktoré zasielame priebežne. Všetky naše rastliny sú plne otužilé, pestované i zimované vonku v našich podmienkach.

13-14 marca pripravujeme už tretí ročník unikátnej predajnej výstavy čemeríc. O podrobnostiach vás budeme vopred informovať na našej stránke, či Facebooku.

V prípade akýchkoľvek otázok nás samozrejme neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Nakúpte ešte ďalšie produkty v hodnote 50,00€ a Kuriérska služba SPS vám bude v rámci SR k dispozícii úplne ZADARMO.
Počet položiek: 0
€0,00
shopping_cart Zobraziť