Leto s trvalkami

billboard

Slovenské trvalky pozývajú všetkých milovníkov kvetov na deň otvorených dverí v našej okrasnej škôlke. Akcia sa uskutoční v piatok 19.7.2019 od 9-17 hod. a v sobotu 20.7.2019 od 9-14 hod. Nájdete nás na našej pestovateľskej ploche na hlavnej ceste v Suchej nad Parnou č. 75 (oproti pošte).

Leto patrí v našej škôlke tým najkrajším kvitnúcim trvalkám. Nedá nám nepodeliť sa o túto krásu. Množstvo nádherných kvetov nás inšpirovalo aby sme pre vás pripravili predajnú výstavu, kde uvidíte unikátny sortiment flloxov, echináceí, pestrofarebných heuchier a iných trvaliek. Okrem množstva kvetov budete mať možnosť vidieť ako sa pracuje v profesionálnej pestovateľskej škôlke. Stretnete sa so špičkovými odborníkmi, ktorý sa budú starať o odborné poradenstvo. Pripravené bude drobné občerstvenie, výborná káva a osviežujúce limonády.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Sledujte náš Facebook kde sa dozviete novinky zo zákulisia pripravovanej akcie. Ak nemáte možnosť prísť osobne, rastliny si môžete objednať i z našej ponuky trvaliek

Galéria

Nakúpte ešte ďalšie produkty v hodnote 50,00€ a Kuriérska služba SPS vám bude v rámci SR k dispozícii úplne ZADARMO.
Počet položiek: 0
€0,00
shopping_cart Zobraziť