Jeseň s trvalkami

billboard

Slovenské trvalky pozývajú všetkých milovníkov kvetov na deň otvorených dverí v našej okrasnej škôlke. Akcia sa uskutoční v piatok 4.10.2019 od 9-17 hod. a v sobotu 5.10.2019 od 9-14 hod. Nájdete nás na našej pestovateľskej ploche na hlavnej ceste v Suchej nad Parnou č. 75 (oproti pošte).

Ak túžite mať doma prekrásny kvetinový záhon, je práve jeseň tým najlepším obdobím kedy vysádzať trvalky. Neviete ako na to ? Príďte sa inšpirovať do našej škôlky. Neuvidíte iba množstvo nádherných rastlín, ktoré v záhradách fungujú. Zdarma budete mať možnosť odborného poradenstva s našimi špičkovými odborníkmi, ktorý majú bohaté skúsenosti v záhradnej tvorbe.

Bonusom bude stručná prednáška kde sa budeme venovať plánovaniu,výsadbe a starostlivosti o trvalkové záhony. Tá sa uskutoční v piatok o 13 hod a v sobotu o 11 hod. Pripravené bude drobné občerstvenie a výborná káva.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Sledujte náš Facebook kde sa dozviete novinky zo zákulisia pripravovanej akcie. Ak nemáte možnosť prísť osobne, rastliny si môžete objednať i z našej ponuky trvaliek.

Galéria

Nakúpte ešte ďalšie produkty v hodnote 50,00€ a Kuriérska služba SPS vám bude v rámci SR k dispozícii úplne ZADARMO.
Počet položiek: 0
€0,00
shopping_cart Zobraziť