Úvod / Informácie / Prečo nakupovať u nás
Tlačiť

Prečo nakupovať u nás

Mohli by sme veľmi dlho písať o tom prečo nakupovať práve u nás, čím sa odlišujeme od konkurencie a v čom vynikáme. No myslíme že najlepšie to vystihujú reakcie práve Vás, našich zákazníkov. Vďaka pozitívnym ohlasom, ktoré nám zasielate nám dávate inšpiráciu ďalej pracovať a zlepšovať sa. Za všetky e-maily ďakujeme a prikladáme výber z nich:

Dobrý deň prajem, dnes mi prišli rastlinky, som maximálne spokojná. Rastlinky sú silné, boli perfektne zabalené a hlavne všetky, ktoré som si objednala. Odporučím Vás aj svojim známym. Veľmi pekne Vám ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu. S prianím pekného dňa,
Eva R.


Želám prijemný večer, čemerice mi prišli v poriadku, sú krásne, veeeľmi pekne ďakujem!!! skutočná spokojnosť s tovarom od vás grin
Všetko dobre prajem!
Gabika H.

 

Dnes som obdržal od vás skalničky. Skalničky sú v poriadku a sú nádherné. Ďakujem pekne .
Stanislav K.


Dobrý deň Klaudia. Práve som obdržala Vami zaslanú zásielku kvetiniek. Bola som milo prekvapená akou profesionalitou boli kvietka zabalené. Takže kvietka prišli v absolutnom poriadku, za čo Vám a celému kolektívu veľmi pekne ďakujem. Už sa teším, ako ich pôjdem zajtra vysádzať Ešte raz vďaka a prajem pekný deň a veľa zákazníkov. Verím, že určite sa stretneme a ešte osobne poďakujem.
Ľuba


 

Dobrý deň! Dnes mi boli doručené kvety z Vašej firmy.
Ďakujem veľmi pekne za rýchle vybavenie objednávky. Kvietky boli dodané v dobrom stave, pekne pobalené, bez ujmy na ich zdraví.
Prajem Vám veľa úspechov.
S pozdravom,
Lenka G.

 

Dobrý deň,
včera mi došla zásielka od vás. Vzhľadom na nízke ceny rastlín a predchádzajúce skúsenosti s internetovými obchodmi rastlín som očakávala, že prídu rastlinky malé, nerozrastené, no som milo prekvapená veľkosťou rastlín a ich stavom. Potešilo ma aj to, že čemerica bude už čoskoro kvitnúť, takže nemusím čakám 1-2 roky, kým uvidím kvet na vlastné oči. Mám už bielu čemericu a tá mi po zasadení kvitla až na druhý rok.Oceňujem váš prístup k práci a k zákazníkom. Želám vám, aby sa "Slovenským trvalkám" darilo a veľa spokojných zákazníkov.
S pozdravom a ďakujem,
Dana Ď.

 

Dnes mi prišli baličky s rastlinkami, ktoré som si objednala u Vás. Bola som veľmi prekvapená ako to bolo pobalené a rastlinky krásne svieže a niektoré začínajú kvitnuť. Teraz nebudem robiť nič len behať či už kvetinky rozkvitli. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a určite Vašu stránku navštivim.
Anna Š.

 

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.